Goście z PM nr 148

W Dniu Przedszkolaka, 20 września, odwiedziły nas dzieci z grupy “Żabki” z PM nr 148 w Łodzi. Tuż po śniadaniu zajechał pod nasze przedszkole autokar, z którego wysiadły “Żabki”. Po krótkim powitaniu każdy przedszkolak przygotował ziemniaka tzn. owinął w sreberko i wrzucił do ogniska. Ponieważ pogoda nam dopisała, nie chcąc czekać bezczynnie, aż ziemniaki się upieką, udaliśmy się na wspólny spacer po Lesie Łagiewnickim. Nad stawami zatrzymaliśmy się, aby trochę się poruszać i pobawić. Zabawa była wspaniała. Pani Asia, wychowawczyni “Żabek”, przygotowała dla nas przeróżne konkurencje sportowe i pamiętała o nagrodach 🙂 Wracając do przedszkola mieliśmy możliwość obserwacji kaczek i nasłuchiwania odgłosów przyrody. Przez chwilę myśleliśmy, że się zgubiliśmy, bo wszędzie dookoła był tylko las, ale nasze przedszkolaki szybko wypatrzyły budynek przedszkola. Tam czekały na nas upieczone, pyszne ziemniaki.

Teraz czekamy na Bal Jesieni, na który zaprosiły nas “Żabki”.